top of page

Pracovná náročnosť aplikácie | Znovuotvorenie pre dopravu ​| Produkty | Galéria | Referencie | Spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní 

V KRÁTKOSTI O NÁS

 

ROMEX® PFM GmbH je obchodná spoločnosť s výrobným a logistickým závodom v Meckenheime blízko Bonnu. Ako dcérska spoločnosť firmy ROMEX® AG sme si stanovili cieľ, aby sa naše produkty ľahšie používali a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby. Toto sú hodnoty stanovené normou DIN EN ISO 9001, ktoré rovnako dodržiavame. Viac ako 30 rokov nášho výskumu a vývoja viedlo k tomu, že dlažbové škárovacie hmoty ROMEX® môžu byť spracovávané aj v prípade miernej nepriazne počasia. Používajú sa počas všetkých ročných období v Nemecku, Európe a iných častiach sveta.

Dlažbové škárovacie hmoty ROMPOX® sú prospešné pre životné prostredie, pretože spevňujú povrchy, cesty a plochy bez toho, aby zabraňovali vstrebávaniu vody. To je dôvod, prečo tento druh ekologického spevnenia plôch mnohé obce odporúčajú a podporujú pomocou rôznych grantov, prípadne vlastnými investíciami.

Dlažbové škárovacie hmoty ROMPOX® umožňujú dlhodobo prestup vzduchu, prepúšťajú vodu, umožňujú čistenie vysokotlakovou vodou a strojové zametanie. Zamedzujú prenikaniu hmyzu, napr. mravcov. Na trhu je ROMEX® prvým a jediným výrobcom úplného sortimentu. Pri použití podkladu ROMEX® TRASS spolu s vybranou dlažbovou škárovacou hmotou ROMPOX®, poskytuje 5 – ročnú záruku (RSG 5). Všetky produkty ROMPOX® pochádzajú od jedného výrobcu. Či už ide o jednozložkovú alebo dvojzložkovú syntetickú živicu pripravenú pre namiešanie a aplikáciu odborníkom, alebo dopredu pripravené zmesi dlažbových škárovacích hmôt pre domácich majstrov.

ROMEX na Slovensku a v ČR

TQQ, s.r.o.
 

Spoločnosť TQQ zodpovedá za predaj a služby súvisiace s produktovou radou škárovacích hmôt od spoločnosti ROMEX. Jedná sa o maloobchodný i veľkoobchodný predaj, zaškoľovanie a konzultácie v oblasti živičných škárovacích hmôt.

Medzi zákazníkov spoločnosti TQQ patria privátni klienti, verejný sektor i spoločnosti, pre ktorých sú produkty ROMEX doplnkovým tovarom ich sortimentu.

 

Aplikáciu škárovacích hmôt ROMEX je možné realizovať prostredníctvom siete aplikačných firiem, alebo tiež svojpomocne. Produkty spoločnosti ROMEX sú predávané pod značkami ROMEX, ROMPOX a FUGLI.

TQQ logo final 1.png
contact
bottom of page